MP-241 stropní rozeta

stropní rozeta MP-241 je vyrobena z kvalitního, tvrdého polyuretanu, je lehká, snadno se montuje a je odolná proti vlhkosti a poškození. Natřená základní barvou. Elegantní štukatérie DUNIN Wallstar MP-241, krásně zdůrazní lustr.

  • možno pomalovat na libovolní barvu
  • polyuretanová
  • lehká montáž
Dodaj do ulubionych
Informace o produktu
Tloušťka
3 cm
Barva
bílý
Materiál
polyuretán
Výrobce
DUNIN
Rozměr elementu
Φ246 mm
Použití
interiér
Kód EAN
5901289393690
Stáhnout
Montážny návod
Katalogové číslo: mp-241 Kategorie: Štítky: ,

Zveme vás prohlédnout si další návrh nevšedního štuku z bohatých katalogů produktů DUNIN. Představujemehladké medailony, které se při správném ošetření stanou skutečnou ozdobou domácího interiéru. Medailony viditelné v této kategorii jsou věnovány zejména svítidlům, kterým dodávají jedinečný charakter a tvoří pro ně nadčasové pozadí. Pomohou také k elegantním aranžmá v kancelářských prostorách, které jim dodají luxusní šmrnc. Nabízíme produkty, které splňují přísné standardy kvality a zároveň zůstávají v souladu se současnými trendy. Designéři je oceňují nejen pro jejich atraktivní vzhled, ale také pro praktické funkce.

Univerzální a efektní dekor

Štuk je široce definovaný pojem a zahrnuje mimo jiné pásy, profily a také hladké medailony . Výrazné dekory lze použít v interiérech jako součást individuálních dekorací nebo vytvářet konzistentní aranžmá na základě doplňků navržených v jednotném stylu. To ovšem neznamená, že musíte vytvářet jednotné koncepty. Hladké medailony bílé barvy mohou být kontrastem ke stěnám v mnohem tmavších barvách. Záleží také na vůli designéra, zda se stanou hlavním prvkem dekoru nebo jedním z mnoha prvků, které určují charakter místnosti. Vysoká všestrannost v použití a efektivní design medailonů umožňují realizaci architektonických fantazií.

Dekorativní síla ukrytá v jednoduchém designu

Hladké profily s plným presvedčením možno klasifikovať ako produkty s dokonalou štylistikou. Ich dizajn je založený na premyslených vykrajovačkách, ktoré vďaka vynaliezavosti dizajnérov vyzerajú ako malé umelecké diela. Pozoruhodnú štruktúru majú aj medailóny. Pútavým spôsobom rozbíjajú vzory, hrajú sa s formou. Majú tiež potenciál ovplyvniť optiku. Špecifické usporiadanie bude často vyzerať úplne inak, ak si vyberiete modely s konkávnou charakteristikou, než verziu s vypuklejším tvarom. Hladké medailóny očaria elegantným styllom a hodia sa do moderného aj klasického interiéru. Pomáhajú vytvárať harmonický a efektívny dizajn interiéru.

Produkty rôznych veľkostí

Nezanedbateľnou výhodou medailónov je ich rôznorodosť z hľadiska konštrukcie. Miestnosti v domácnosti alebo v kancelárii majú predsa rôzne kubické objemy, preto by ste si mali dať záležať nielen na dizajne doplnkov, ale aj na ich vhodnej veľkosti. Príliš malé,hladké medailóny môžu na veľkej stene opticky „zmiznúť“. Na druhej strane však treba spomenúť, že príliš veľké dekory v menšej miestnosti budú dominovať celému aranžmánu. V DUNIN sme vynaložili maximálne úsilie na to, aby naši zákazníci dostávali produkty, ktoré spĺňajú rôzne chute. Najmenšie dekory majú priemer nad 20 cm. Najpôsobivejšie dekoratívne doplnky majú priemer nad 60 cm. Stačí si objednať medailóny prispôsobené vašim špecifickým potrebám.

Medailóny sú vhodné do mnohých miestností

Argumentov v prospech výberu medailónov pri zariaďovaní bytu je celý rad. Minimálne rovnako dlhý je aj zoznam výhod súvisiacich s funkčnosťou a praktickosťou tohto riešenia. Základom dekorov je POLYSTAR, tvrdý a vodeodolný materiál. Medailóny však nerobia problémy pri orezávaní alebo dierovaní. Okrem toho bolo postarané aj o ich vonkajšiu časť, ktorá ozdoby pokryla vhodnými prípravkami, čo umožňuje natierať výrobky. Hladké medailóny sa dajú ľahko lepiť a spájať. Všetko, čo musíte urobiť, je siahnuť po špeciálnych lepidlách a škárovacích hmotách zo série chemikálií Techn!K. Vďaka nim sa štuk spojí s podkladom a zároveň bude dobre vyzerať.