Vzorované podlahy - DUNIN CZ

MUSÍŠ MAŤ: Vzorované podlahy

Dekor vášho domova a bytu závisí od mnohých faktorov. Často je okrem rozpočtu dôležitý aj vkus majiteľov a dokonca meniace sa interiérové ​​trendy. Usporiadanie priestoru nie je ľahká úloha, preto sa oplatí starostlivo zvážiť. Veľmi dôležitým prvkom každého interiéru je podlaha, pretože mu dodáva špecifický charakter. Zrealizovaná je na roky, takže jej výber môže určiť štýl daného interiéru.

Vzorovaná dlažby a obklady, ktoré oživia každý priestor a vnesú do bytov trochu bláznovstva, sú odpoveďou na moderné minimalistické dizajny stále obľúbené v interiérovom dizajne, v ktorých kraľujú jednotné farby imitujúce betón či drevo. Hoci pre mnohých bude vzorovaná podlaha znieť extravagantne, ide o trend, ktorý búra nudu v našom byte. Vzorované podlahy, najmä vzorované dlaždice, môžeme umiestniť do mnohých miestností v našej domácnosti, vrátane v kuchyni, jedálni, hale alebo kúpeľni. Ich výhodou je okrem originálneho vzhľadu aj funkčnosť a jednoduché čistenie.

Rossell-Carrara-GP-hall-1.jpg
fot. SHOKO.design

Vzorovaná dlažba a obklady, ktoré oživia každý priestor a vnesú do bytov nôtu šialenstva, sú odpoveďou na moderné minimalistické dizajny stále obľúbené v interiérovom dizajne, v ktorých kraľujú jednotné farby imitujúce betón či drevo. Hoci pre mnohých bude vzorovaná podlaha znieť extravagantne, ide o trend, ktorý búra nudu v našom byte. Vzorované podlahy, najmä vzorované dlaždice, môžeme umiestniť do mnohých miestností v našej domácnosti, vrátane v kuchyni, jedálni, hale alebo kúpeľni. Ich výhodou je okrem originálneho vzhľadu aj funkčnosť a jednoduché čistenie.

Pomocou vzorovaných obkladov alebo mozaiky môžeme na našich podlahách vytvárať zaujímavé, geometrické tvary. Medzi dominantné trendy stále patria šesťuholníky (šesťuholníky), plédy, čiernobiele šachovnice a patchworkové vzory kobercov. Tento trend využívajú aj minimalisti, ktorí svoje interiéry rozbíjajú vzorovaným prvkom na podlahe kuchyne či kúpeľne.

737eathf.jpg
fot. SHOKO.design

Vzorované podlahy budú fungovať v mnohých štýloch: moderný, New York, art deco a hampton. Sú zaujímavou alternatívou k jednotným povrchom. Opticky menia proporcie interiéru a na podlahu upozorňujú vzory, rôzne veľkosti obkladov a farieb. Vzory na podlahe robia interiér atraktívnejším a občas menia a úplne definujú jeho vzhľad.

Ukazuje sa, že použitie jedného vzorovaného prvku, napríklad na podlahe, zmení celý interiér. Hoci mnohí majitelia bytov majú zo vzorovaných podláh hrôzu, ich použitie v miestnostiach dodáva celému interiéru pocit originality a charakteru.

shokodesign_155235879_1331130187247275_3789490579593273576_n-3.jpg
fot. SHOKO.design
Zavřít